Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

Při nákupu nad 2500 Kč
je pro vás

DOPRAVA ZDARMA

 

KONTAKTY

Demedal spol. s r.o.
Novohradská 18
370 01 České Budějovice
tel: +420 386 354 615
fax: +420 386 352 060
info@demedal.cz

Zakázkový potisk

Vážení zákazníci,
předkládáme Vám novou inspiraci v originálním a exklusívním designu potištěných látek - textilu, jejíž výrobu a prodej realizujeme prostřednictvím e-shopu a v prodejně Lannova 53 v Českých Budějovicích.

Hlavním  smyslem  této nabídky je uspokojit  vaši individuální představu, včetně požadavku originality, tj. Vámi vybraný vzor již nebude nikým jiným využit. 

Pokud se pro takovou formu rozhodnete, stačí vybrat z nabídky abstraktních vzorů. Vzor bude pro objednatele tohoto vzoru zarezervován, po zaplacení z nabídky vyřazen a bude archivován pod identifikačním číslem, které Vám umožní jeho opětovné další použití jen pro Vás. K objednanému vytištěnému vzoru dostanete certifikační list s číslem vzoru. Vzor vždy upravíme do požadovaného rozměru potisku látky.

Pro snazší výběr jsme ještě doplnili všechny vzory o praktickou počítačovou vizualizaci, která může být pro vás při vybírání inspirativní, jak může vzor vypadat na figuře, či čalouněném nábytku.

Cena za 1 běžný cm (bcm) potisku exkluzivního motivu š. 160 cm podle druhu látky a hustoty potisku se pohybuje kolem 9,- Kč. V případě, že by zákazník objednal 14 a více metrů látky najednou, jsme schopni cenu potisku snížit až na cenu kolem 6,50 - 7,- Kč/1bcm, při objednání ještě většího množství výrobní cena postupně klesá až téměř na 3,- Kč/bcm u 50 m.  Tuto cenu pak stanoví individuálním výpočtem naše kolegyně v prodejně Lannova 92/53 v Českých Budějovicích na e-mail adrese textil@demedal.cz nebo na tel: 775112392.

Opakovatelné vzory jsou v nabídce přírodní - nevýhradní - většinou fotografické náměty a v nabídce Metráž - jako grafické vzory za výhodné ceny. V tomto cenovém režimu si můžete objednat své vlastní materiály (ubrusy, závěsy atd.) bude-li celkové množství cca 50 bm - viz výše.

Textilní materiály mohou být šifony, satény, voály, mikrovlákna, microfleece, ale i ubrusoviny, závěsy, koženky a další. Na stránkách e-shopu jsou pravidelně aktualizovány látky, které nám dodavatelé doručí a máme je tedy na skladě. Speciální přání jiného druhu textilu, který nemáme na skladě, jsme schopni splnit po vzájemné dohodě objednáním tkaniny, avšak je teba počítat, že taková objednávka vyžaduje větší čas.

Šíře tisku je max. 160 cm a délka podle potřeby.

Motivy jsou vhodné na nejrůznější formy oblečení, drobné doplňky jako jsou kravaty, šátky, kabelky, šály, bytový textil, čalounění, polštářky, závěsy, ubrusy, prostírání, přehozy přes postele, paravany, zadní dekorace výstavních stánků a krytí přední strany výstavních stolů, divadelní kulisy a kostýmy a další. 

Pokud si budete chtít dodat k potisku svůj vlastní vzor, fotografii portrétu, obce, města, hradu nebo zámku a pod., není problém Vám vyrobit požadovanou textilii nebo polštář, závěs, ubrus aj. podle něj. Máme vlastní fotobanku, kde lze použít výběr ze 40 000 fotografií. Máme i města, obce, krajiny, květiny atd. V oddílu hotových produktů se můžete inspirovat náměty na polštářích.
Obecně je možno zhotovit potisk textilu z jakéhokoli dodaného grafického podkladu.
Protože se však kvalita potisku látky odvíjí od vhodnosti dodaného souboru, doporučujeme Vaší pozornosti technické specifikace na této stránce dole. 
Podle hustoty potisku a požadovaného textilního materiálu Vám vypočítáme cenu, kterou Vám před tiskem pošleme k odsouhlasení e-mailem.

Doba výroby potisku látky z odsouhlaseného vzoru je cca 10 - 14 dnů.

Nedílnou součástí naší nabídky je i potisk triček buď nabízenými motivy - v rubrice "Hotové produkty" - trička nebo dle vlastního přání zákazníka jeho donesený motiv, případně mu požadovaný motiv naši grafici vytvoří.

Možná vás to překvapí, ale technologií sublimace můžeme potisknout i plechové tabulky k nejrůznějším účelům - od štítků k označení místností, po obrázky na stůl, na stěnu atd.

 

Fotogalerie potištěných látek:

Technická specifikace:

 

Potisk látky sublimační technologií zajistí výraznou barevnost motivu. Vzhledem k chemické reakci je však specifikován pro polymerní materiály. Nejlepší je tedy využití materiálů z PES s min. množstvím polyesteru 85 %, nejlépe 100%. Tak je zajištěna vysoká odolnost barev vzorů při čištění - praní. Doporučujeme praní na 30-40°C. 

Pro potisk látky z donesené grafiky je třeba předat podklady nejlépe v elektronické podobě ve velikosti 1:1 ve formátu PDF a v režimu CMYK, rozlišení alespoň 200 dpi. Jiné podklady musíme vyhodnotit, zda jsou použitelné bez úprav nebo jaké úpravy musíme provést, aby byl tisk co nejkvalitnější, a současně Vám uděláme kalkulaci těchto prací.