Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Demedal spol. s r.o.
Novohradská 18
370 01 České Budějovice
tel: +420 386 354 615
fax: +420 386 352 060
info@demedal.cz

O nás
O nás

Jsme ryze česká firma a vyrábíme v České republice. Naše firma byla založena v roce 2014. Značka Demedal chce být pro Vás designovým nástrojem, jehož jedinečnost spočívá právě v provedení jednoho kusu textilu, případně minimálního množství – tedy v originalitě.

Záměrem tohoto produktu je vytvořit dostupnou originální a neustále se obměňující kolekci vzorů nejrůznějšího potisku textilu - metráže, které jsou v nabídkovém elektronickém katalogu zpřístupněny na webovém portálu e-shopu komukoli z profesních podnikatelských kruhů, ale i obecné veřejnosti. Každý vybraný vzor bude pro objednatele vytištěn na požadovaný druh a rozměr látky pro daný typ oděvu. Pro snazší rozhodování výběru vzorů, klikněte do příslušného okénka a objeví se Vám počítačová vizualizace uplatnění vzoru na postavě nebo čalounění, jako inspirace k dalšímu zpracování zvolené textilie.

Zajímavý poznatek z velkoplošné kompozice je výrazný zeštíhlovací efekt založený na principu sledování linií lidským okem.

Tvorba vzorů je výrazem duševního vlastnictví a je chráněna autorským zákonem. Nepočítá se s využíváním cizího autorského díla. Jediná výjimka z této zásady je, že lze reprodukovat na požadavek zákazníka jím dodané dílo, které je dostatečně vhodné k reprodukci na textil a nebo které lze našim postupem pro tento účel upravit. Díla převzatá k reprodukci jsou ve vlastnictví objednatele a zhotovitel reprodukce k nim žádná práva nemá.

Chceme přitáhnout konečného spotřebitele rozmanitostí a nápaditostí textilních výrobků, umožnit změnit vzhled a vyjadřovat společenský status. 

Kromě požadovaných konkrétních rozměrů na oděvy nebo čalounění, je možné objednat menší rozměry, ze kterých pak je možné zhotovovat doplňky jako jsou kravaty, šály, šátky, dresy, trička, světlé pracovní oděvy a jíné textilní formy.

Další sortiment je designový bytový textil – závěsy, ubrusy, polštářky, potahy, přehozy, paravány atd.

Pro levnější variantu potištěné textilie jsme přidali produkt "Metráž", kde nabízíme řadu vzorů ke všeobecnému opakovanému využití. Originalitu zaručuje autorský design, zhotovený pouze u nás.

V neposlední řadě nabízíme Dárkové poukazy na výběr zboží v naší prodejně na Lannově 92/53 v Českých Budějovicích a to jak pro podniky, tak i pro veřejnost. Jistě takovým dárkem uděláte radost svým blízkým, kterým vyjádříte poděkování za jejich lásku, inteligenci, krásu, ale hlavně za to, že tu s vámi jsou...