Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

Při nákupu nad 2500 Kč
je pro vás

DOPRAVA ZDARMA

 

KONTAKTY

Demedal spol. s r.o.
Novohradská 18
370 01 České Budějovice
tel: +420 386 354 615
fax: +420 386 352 060
info@demedal.cz

ZBOŽÍ V AKCI


O nás
O nás

Naše firma byla založena v roce 2014. Značka Demedal chce být pro Vás designovým nástrojem, jehož jedinečnost spočívá právě v provedení jednoho kusu textilu, případně minimálního množství – tedy v originalitě.

Záměrem nového produktu je vytvořit dostupnou originální a neustále se obměňující kolekci vzorů nejrůznějšího potisku textilu - metráže, které jsou v nabídkovém elektronickém katalogu zpřístupněny na webovém portálu e-shopu komukoli z profesních podnikatelských kruhů, ale i obecné veřejnosti. Každý vybraný vzor bude pro objednatele vytištěn na požadovaný druh a rozměr látky pro daný typ oděvu. Pro snazší rozhodování výběru vzorů, klikněte do příslušného okénka a objeví se Vám vizualizace uplatnění vzoru na postavě jako inspirace k dalšímu zpracování.

Tvorba vzorů je výrazem duševního vlastnictví a je chráněna autorským zákonem. Nepočítá se s využíváním cizího autorského díla. Jediná výjimka z této zásady je, že lze reprodukovat na požadavek zákazníka jím dodané dílo, které je dostatečně vhodné k reprodukci na textil a nebo které lze našim postupem pro tento účel upravit. Díla převzatá k reprodukci jsou ve vlastnictví objednatele a zhotovitel reprodukce k nim žádná práva nemá.

Chceme přitáhnout konečného spotřebitele rozmanitostí a nápaditostí textilních výrobků, umožnit změnit vzhled a vyjadřovat společenský status. 

Kromě metráže na oděvy je možné objednat menší rozměry, ze kterých pak je možné zhotovovat doplňky jako jsou kravaty, šály, šátky, dresy, trička, světlé pracovní oděvy a jíné textilní formy.

Další sortiment je designový bytový textil – závěsy, ubrusy, polštářky, potahy, přehozy, paravány atd.

V neposlední řadě nabízíme Dárkové poukazy na výběr zboží v naší prodejně na Lannově 92/53 v Českých Budějovicích a to jak pro podniky, tak i pro veřejnost. Jistě takovým dárkem uděláte radost svým blízkým, kterým vyjádříte poděkování za jejich lásku, inteligenci, krásu, ale hlavně za to, že tu s vámi jsou...